Osoby trzymające kolorową chustę

Dnia 16 maja na terenie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie "Partnerstwo dla ziemi niżańskiej" odbył się Piknik Integracyjny, w którym oprócz naszego Domu, uczestniczyły także Warsztaty Terapii Zajęciowej i Środowiskowy Dom Samopomocy w Rudniku n/Sanem. Swoją obecnością zaszczycili nas Starosta Niżański p. Robert Bednarz, Burmistrz Gminy i Miasta Nisko p. dr Konrad Krzyżak oraz Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik n/Sanem p.Tadeusz Handziak.

Piknik Integracyjny był finałem programu "Razem dbamy o zdrowie psychiczne". Program obejmował cykl spotkań edukacyjnych na terenie powiatu niżańskiego, wydanie broszury informacyjnej, a także kampanię w internecie, których celem było przybliżenie funkcjonowania i promocja placówek wsparcia. Odbyły się również warsztaty plastyczno-integracyjne z dziećmi i młodzieżą.
Podczas Pikniku nie tylko goście dopisali laughing Pogoda także nas rozpieściła i chętni mogli zażyć sporą dawkę witaminy D. cool Bardziej aktywni pięknie pląsali w rytm zumby i w tym miejscu podziękowania należą się instruktorowi, za duże umiejętności przekazania energii, która udzieliła się niektórym do następnego dniasmile Były także najróżniejsze gry i zabawy, każdy mógł spróbować strzałów z łuku i rzutów do celu piłkami. Oczywiście można było obejrzeć prace naszych uczestników wykonane pod czujnym okiem pracowników i zasmakować pyszną zupkę, której autorstwo owiane zostało tajemnicą. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas.