Nasz dom

Grupa osób przy wspólnym stole podczas spotkania wielkanocnego

Wielkanoc jest jak ludzka droga. Nikogo nie omijają Wielkie Piątki smutku, Wielkie Soboty nadziei, Wielkie Niedziele radości. Wielkanoc jest jak nasze życie. Niekiedy pełne bólu, czasem zwątpienia, lecz jakże często niewypowiedzianego szczęścia.

Mężczyzni składają życzenia kobietom z okazji ich dnia

Ósmy marca to dzień niezwykły, ba wyjątkowy, a zatem zgodnie z tradycją, jak co roku, obchodziliśmy uroczyście święto wszystkich Pań. W tym szczególnym dniu przedstawicielkom płci pięknej złożyliśmy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Pragniemy aby uśmiech rozpromieniał Wasze twarze a wszelkie marzenia stawały rzeczywistością.

Grupa osób biorąca udział w licytacji

Tam, gdzie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy tam i my. W tym roku WOŚP zagrał pod hasłem „Przejrzyj na oczy”. Pieniądze z tegorocznej zbiórki zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki, a także leczenie wzroku u dzieci. Do tegorocznego finału i my dołączyliśmy dnia 30 stycznia 2022 r. wystawiając na licytację przedmioty wykonane własnoręcznie i podarowane od serca.

Grupa osób ze Św. Mikołajem

W poniedziałkowy dzień od rana panowała w ŚDS niecodzienna atmosfera – czas oczekiwania na odwiedziny Św. Mikołaja. Wprawdzie pogoda nie rozpieszczała, serwując nam typową, jesienną aurę, jednak to nikogo nie zniechęcało i wszyscy wypatrywali gościa, nasłuchując wesołego „Ho ho ho!”. I wreszcie zawitał do nas, w tym roku przybywając nie saniami, ale samochodem, wypełnionym po brzegi prezentami.

Grupa osób tańczących na sali

„Bo w życiu wszystko lepiej smakuje, jak jest przyprawione miłością. Trzeba jej dodawać wszędzie. Gdzie się tylko da.” Anna Ficner-Ogonowska
Stara prawda głosi, że miłość powinno okazywać się codziennie.

Grupa osób podczas spotkania wigilijnego

„Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swego brata
i wyciągasz do niego rękę,
zawsze wtedy jest Boże Narodzenie…”
Dnia 22 grudnia tradycyjnie jak co roku spotkaliśmy się przy wspólnym wigilijnym stole.

siedząca grupka osób w przebraniu

Czary mary, wosku lanie, co ma stać się, niech się stanie! W andrzejki, jak co roku próbujemy trochę dla zabawy, a trochę serio uchylić rąbka zasłony spowijającej przyszłość. Tym razem również nie zabrakło wróżb, dobrej zabawy i słodkości.