Grupa osób tańczących na sali

„Bo w życiu wszystko lepiej smakuje, jak jest przyprawione miłością. Trzeba jej dodawać wszędzie. Gdzie się tylko da.” Anna Ficner-Ogonowska
Stara prawda głosi, że miłość powinno okazywać się codziennie.

Czasami jednak, w ferworze dnia codziennego, natłoku prozy życia i nadmiaru różnych obowiązków zapominamy, że czasem warto się zatrzymać i poświęcić bliskim osobom nieco więcej uwagi niż w zwyczajny dzień. Dlatego 14 lutego postanowiliśmy spędzić w nieco bardziej uroczysty sposób, wybierając się na okolicznościowy poczęstunek do restauracji Zielony Dworek. Oczywiście nie zabrakło tańca oraz wesołych konkursów związanych z tą jakże romantyczną tradycją. Wiadomym jest, że trudno przychodzi nam mówienie innym dobrych rzeczy, a dzisiaj pojawiła się ku temu okazja i każdy mógł napisać wybranej osobie co o niej myśli i w niej ceni. Zabawa była bardzo pouczająca, a niektórzy mile zaskoczeni ;)
W tym dniu śpiewaliśmy także sto lat p. Dawidowi, który jako urodzony w dniu św. Walentego otrzymał specjalną polisę od losu na szczęście i miłość zapisaną w gwiazdach.
W Dniu Zakochanych życzymy wszystkim, dużo ciepła, dużo radości, a przede wszystkim morza miłości. kiss