Nasz dom

Mężczyzna w okularach trzyma na tacy kilka serc z piernika

Kochać to nie znaczy zawsze to samo... Ten utwór i wiele innych piosenek o tematyce miłosnej można było usłyszeć dnia 16 lutego w naszym Domu. A że świętowaliśmy dzień zakochanych, nie zabrakło wesołych konkursów związanych z tą jakże romantyczną tradycją. 

Dwóch uczestników jedzących pączki

Nie ma takiego święta, aby uczestnicy naszego Domu, nie uczcili go imprezą. I chociaż obecne spotkania z uwagi na epidemię są znacznie bardziej kameralne, to jednak tradycja nie ginie. Tak też było przy okazji najsłodszego święta roku.

Trzech uczestników ŚDS w Parku Miejskim z bałwanem

Korzystając z uroków zimy, grupa uczestników w ramach treningu spędzania czasu wolnego wyruszyła do Niżańskiego Parku. W okolicznościach rześkiej aury oraz ferworze walk na śnieżki, zrodził się ambitny pomysł ulepienia - niewątpliwego atrybutu tejże pory roku - bałwana.

Uczestnicy ŚDS spożywają posiłek wigilijny

Dnia 23 grudnia tradycyjnie jak co roku spotkaliśmy się przy wspólnym wigilijnym stole. Chociaż możliwości zorganizowania tego wyczekiwanego przez wszystkich Święta zostały w obecnej sytuacji mocno ograniczone,  to jednak w ciepłej i wręcz domowej atmosferze,